• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

Instagram’a Yeni Özellikler Geldi!

Instagram’ın hikayeler bölümüne güzel bir yenilik geldi. Sık sık yeniliklerini kullanıcılarına duyuran Instagram, kendisini daha kullanışlı hale getirmeye devam ediyor.

Yeni yayınlanan güncelleme ile beraber Hikayeler bölümüne yeni bir özellik eklenmiş oldu. Bundan sonra kullanıcılar hikayeleri görüntülerken alt kısımda yer alan “mesaj yaz” bölümünden cevaplar gönderebilecek.Bu yeni özellik bir süredir kullanıcılar tarafından talep ediliyordu. Çok geçmeden Instagram bu talepleri görmezden gelmedi ve yenilikleri kullanıcılarına sundu.

Ayrıca yeni bir özellik daha sunuldu. Birçok kullanıcının hoşuna gitmese de Snapchat’de çok önceden olan, “ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bildirim gitmesi” özelliği artık Instagram’a da geldi.

Bu yeni özellik hem iOS hem de Android cihazlar için sunuldu. Tek yapmanız gereken uygulamayı güncellemek ve ardından bu özellikleri kullanmak.

Hikayeler bölümü, her geçen gün daha da yenileniyor. Bu bölüm ilk yayınlandığında Snapchat’in yerini tutar mı diye düşünülüyordu. Şimdi ise onu çoktan geçtiği görülüyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.