• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Instagram’a Yepyeni Güncellemeler Geliyor!

En popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram, çok yakında yeni bir güncelleme yayınlayacak. Bu güncellemeyle beraber uygulama daha verimli hale getirilmiş olacak. Benzer uygulamalar arasında oldukça önde olan Instagram, yeni özellikleri sayesinde rakipleriyle arasını oldukça açacak.

Ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda uygulamanın birçok özelliği test ettiği belli oldu. Şimdilik resmi olarak bir açıklama yer almasa da çok yakında test edilen özelliklerin kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

Instagram, öncelikle uygulamada harcanan zamanı öğrenmemizi sağlayan bir özelliği test ediyor. Bununla beraber uygulamaya Facebook ile girme bölümünde de farklılıklar olacak. Instagram, Facebook ile bütünleşerek onun bildirimlerini de gönderecek. Ayrıca giriş ekranında parolamı unuttum bölümünün yeri değişiyor. Facebook ile giriş yap butonu daha da öne çıkarılmış oluyor.

Uygulamaya bunlara ek olarak bazı yeni çıkartmalar da eklenecek. Aynı zamanda ana sayfa kısmında da yenilikler olacak. Paylaşımlara bakarken hikayeler kısmı sabit şekilde kalacak ve az da olsa küçülecek. Şimdilik test süreci devam eden bu özelliklerin yakında yayınlanması bekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.