• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

İnternetsiz Oynanabilen En Güzel Android Oyunları!

İnternet paketiniz bitmiş olabilir, ya da oyun oynarken internetinizi kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumlar için internetsiz oynanabilen birçok oyun bulunuyor. İşte o oyunlardan en çok sevilenler;

Dots

Basit ve kolay oynanan bir oyun gibi görünen, ama aslında hiç alakası olmayan bir oyun. Dots, 60 saniye içinde çok az hamle yaparak aynı renkteki noktaları eşleştirdiğiniz bir oyun.

Asphalt 8: Airborne

HD grafiklerin bulunduğu, keyifli müziklerin yer aldığı atraksiyon içeren bir oyun.

Temple Run 2

Koşmalı ve heyecan veren oyunlardan bir tanesi. Kafa yormadan oynanan atlamalı zıplamalı bir oyun. Oynattığınız karakteri korkunç maymunlar kovalıyor. Siz de o maymunlardan karakterinizi korumaya çalışıyorsunuz. Oynaması oldukça kolay bir oyun.

Dumb Ways to Die

Keyifli ve değişik bir kurgusu bulunan eğlenceli bir oyun. Oyunun amacı küçük karakterinizi ölmekten kurtarmak. Oyunda ilerledikçe hız seviyesi artıyor ve ölmesini engellemek daha da zor hale geliyor. Oyun oynandıkça bağımlılık yapabiliyor.

Badland

Badland, ödüllü bir oyundur. Ormanda yaratıkları yönettiğiniz değişik bir oyun. Badland, 40. Level’e kadar ücretsiz. Daha sonra ücretini ödedikten sonra 40 Level daha oynayabiliyorsunuz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 1 yorum var
BURAK 15 Temmuz 2015 / 23:41

LÜTFEN AÇ IN