İnternetsiz Oynanabilen En Güzel Android Oyunları!

android-oyun.jpg

İnternet paketiniz bitmiş olabilir, ya da oyun oynarken internetinizi kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumlar için internetsiz oynanabilen birçok oyun bulunuyor. İşte o oyunlardan en çok sevilenler;

Dots

Basit ve kolay oynanan bir oyun gibi görünen, ama aslında hiç alakası olmayan bir oyun. Dots, 60 saniye içinde çok az hamle yaparak aynı renkteki noktaları eşleştirdiğiniz bir oyun.

Asphalt 8: Airborne

HD grafiklerin bulunduğu, keyifli müziklerin yer aldığı atraksiyon içeren bir oyun.

Temple Run 2

Koşmalı ve heyecan veren oyunlardan bir tanesi. Kafa yormadan oynanan atlamalı zıplamalı bir oyun. Oynattığınız karakteri korkunç maymunlar kovalıyor. Siz de o maymunlardan karakterinizi korumaya çalışıyorsunuz. Oynaması oldukça kolay bir oyun.

Dumb Ways to Die

Keyifli ve değişik bir kurgusu bulunan eğlenceli bir oyun. Oyunun amacı küçük karakterinizi ölmekten kurtarmak. Oyunda ilerledikçe hız seviyesi artıyor ve ölmesini engellemek daha da zor hale geliyor. Oyun oynandıkça bağımlılık yapabiliyor.

Badland

Badland, ödüllü bir oyundur. Ormanda yaratıkları yönettiğiniz değişik bir oyun. Badland, 40. Level’e kadar ücretsiz. Daha sonra ücretini ödedikten sonra 40 Level daha oynayabiliyorsunuz.

One Reply to “İnternetsiz Oynanabilen En Güzel Android Oyunları!”

  1. BURAK dedi ki:

    LÜTFEN AÇ IN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git