• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 10.2.1 Beta 3 Yayınlandı!

iOS 10.2.1 güncellemesinin tam sürümü beklenirken 3. Beta kullanıcılara sunuldu. Birçok hatayı onaran yeni güncelleme, aynı zamanda performansta da artışı sağlıyor.

Şimdilik geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.2.1 Beta 3 güncellemesi, bir önceki beta sürümünden 3 hafta gibi süre sonra ortaya çıktı. Daha önceleri 1 hafta gibi bir sürede yayınlanan yeni güncelleme bu defa uzun sürünce tam sürümün geleceği tahmin edilmişti. Ancak öyle olmadı ve yılbaşının araya girmesiyle 3 haftanın ardından yine bir beta güncellemesi sunuldu.

Geliştirici hesabı olanların hemen yükleyebileceği yeni güncelleme, hem cihazlarınızın Yazılım Güncelleme menüsünden hem de Apple Geliştirici Merkezinden indirilebiliyor. iOS 10.2.1 Beta 3 güncellemesinin bu hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

İki beta sürümünde de göze çarpan bir özelliğe rastlanılmamıştı. Beta 3’de ise yaşanan sorunları onarma ve hız konusunda iyileştirmelerin yer aldığı görülüyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.