iOS 10.2.1 Beta 4 Yayınlandı!

ios-10.jpg

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 10.2.1 Beta 3 güncellemesinin ardından bugün de iOS 10.2.1 Beta 4 kullanıcılara sunuldu. Uzun süredir test aşamasında olan iOS 10.2.1’in final sürümü beklenirken sık sık beta güncellemeleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.2.1 Beta 4 güncellemesi, dikkat çeken bir yenilik sunmuyor. Sadece hataları onarma ve genel iyileştirmeler içeren güncellemenin büyük yeniliklerden kaçındığını görüyoruz. Yani asıl özelliklerin final sürüme saklandığını tahmin ediyoruz.

Apple geliştirici merkezinden yüklenebilen iOS 10.2.1 Beta 4 güncellemesini geliştiricilerin yanı sıra beta test programına kayıt olmuş herkes indirebiliyor. Eğer kayıtlıysanız cihazınızın Ayarlar –Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek kolayca indirebilirsiniz.

iOS 10.2 güncellemesi büyük yenilikler içerdiği için iOS 10.2.1 Beta sürümlerinde pek fazla yeni özellik yer almıyor. Emojiler, duvar kağıtları, TV uygulaması ve birçok iyileştirmenin bulunduğu iOS 10.2, iOS 10’dan sonra yayınlanan en dikkat çeken güncelleme olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git