• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 10.2.1 Beta 4 Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 10.2.1 Beta 3 güncellemesinin ardından bugün de iOS 10.2.1 Beta 4 kullanıcılara sunuldu. Uzun süredir test aşamasında olan iOS 10.2.1’in final sürümü beklenirken sık sık beta güncellemeleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.2.1 Beta 4 güncellemesi, dikkat çeken bir yenilik sunmuyor. Sadece hataları onarma ve genel iyileştirmeler içeren güncellemenin büyük yeniliklerden kaçındığını görüyoruz. Yani asıl özelliklerin final sürüme saklandığını tahmin ediyoruz.

Apple geliştirici merkezinden yüklenebilen iOS 10.2.1 Beta 4 güncellemesini geliştiricilerin yanı sıra beta test programına kayıt olmuş herkes indirebiliyor. Eğer kayıtlıysanız cihazınızın Ayarlar –Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek kolayca indirebilirsiniz.

iOS 10.2 güncellemesi büyük yenilikler içerdiği için iOS 10.2.1 Beta sürümlerinde pek fazla yeni özellik yer almıyor. Emojiler, duvar kağıtları, TV uygulaması ve birçok iyileştirmenin bulunduğu iOS 10.2, iOS 10’dan sonra yayınlanan en dikkat çeken güncelleme olmuştu.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.