• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 10.2 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS kullanıcıları için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. iOS 10.2 Beta 3’ten sonra iOS 10.2 Beta 4 güncellemesini yayınlayan Apple, final sürümü için hazırlıkların devam ettiğinin sinyallerini veriyor.

Yayınlanan yeni Beta sürümüyle sistem hatalarının onarılması bekleniyor. Özellikle birçok kullanıcının yaşadığı batarya sorunları bu güncellemeyle sona erecek gibi gözüküyor.

iOS 10.2 Beta 4 güncellemesi, yalnızca geliştiriciler için kullanıma sunuldu. Güncelleme ile gelen yenilikler arasında yeni emojiler de bulunuyor. Aynı zamanda kullanıcıların mesaj atarken deneyebileceği yeni efektlerde güncelleme ile kullanıma sunulan özellikler arasında.

Sadece iPhone 7 ve 7 Plus için 3 duvar kağıdı bulunuyor. Güncellemede kamera için de bazı yenilikler bulunuyor. Apple geliştirici hesabı olan herkesin indirebileceği iOS 10.2 Beta 4 güncellemesini iTunes’dan da yükleyebilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.