• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

iOS 10.3.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Bir süredir test aşamasında olan iOS 10.3.2 güncellemesi nihayet kullanıma sunuldu. Birçok beta güncellemesinden sonra final sürümü yayınlanan iOS 10.3.2 ne gibi yenilikler getiriyor?

Uzun süredir herkesin beklediği güncelleme iOS 10.3.2, neredeyse 2 aydır test ediliyordu. Bu yeni güncelleme önemli hataları onaracak gibi duruyor. iOS 10.3 güncellemesinin ilk yayınlandığı dönemde bazı hatalar ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Apple, iOS 10.3.1 güncellemesini kullanıma sunmuştu. Bunun ardından iOS 10.3.2’nin test süreci başladı. Tüm bu aşamalardan sonra iOS 10.3.2 ortaya çıktı.

Yayınlanan yeni güncelleme SiriKit ile CarPlay’in daha başarılı çalışmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra performans hızını artıracak ve bütün hataları ortadan kaldıracak. Apple, iOS 10.3.2 için ilk beta güncellemelerini 32 bit işlemciler için kullanıma sunmamıştı. Ama yeni yayınlanan final sürümü ile tüm desteğin devam ettiği görülüyor.

iOS 10.3.2 güncellemesini yüklemek için cihazınızın Ayarlar – Genel ve Yazılım Güncelleme adımlarını izlemeniz gerekiyor. Güncellemenin yüklenebilmesi için şarj oranının en az %50’sinin dolu olması gerektiğini de hatırlatalım. Güncellemeyi iTunes üzerinden de yükleyebilirsiniz. Bunun için iTunes üzerinden güncellemeleri denetlemelisiniz. Bu işlemden önce verilerinizi yedeklemekte fayda var.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.