• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

iOS 10.3.3 Güncellemesi Yayınlandı!

Bir süredir test aşamasında olan iOS 10.3.3 güncellemesi, nihayet final sürümüyle karşımıza çıkıyor. Bu yeni güncelleme ile birlikte gelen özellikler neler?

Yaklaşık iki ay önce yayınlanan iOS 10.3.2 güncellemesinden sonra çok geçmeden iOS 10.3.3’ün ilk beta sürümü kullanıcılarla buluşmuştu. İki ay boyunca 6 beta güncellemesi yayınlanmıştı. Bu sürenin ardından iOS 10.3.3 güncellemesi de ortaya çıktı.

Yeni güncellemenin boyutu 140 MB. iOS 10.3.3’ün genel özelliklerine bakıldığında hata iyileştirmeleri ve güvenlik açısından yenilikler görülüyor. Bir önceki güncellemeyle kıyaslandığında daha az iyileştirmeler barındığı söylenebilir. Güncelleme içeriğinde göz çarpa tek şey 12.9 inç’lik duvar kağıtları oluyor.

iOS 11’in WWDC 2017’de duyurusu yapılmıştı. Eylül’de Apple kullanıcılarına sunulacak olan güncellemenin öncesinde yayınlanan iOS 10.3.3’ün son olacağı belli oldu. Bu yeni güncellemeyi yüklemek isteyen Apple kullanıcıları, cihazlarından Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek yüklemeyi gerçekleştirebilirler.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.