iOS 10.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS kullanıcıları için yeni bir güncelleme bugün itibariyle yayınlandı. Kullanıcılara sunulan iOS 10.3 Beta 2 güncellemesinin getirdiği yenilikler neler?

Yakın zaman içinde çok sık iOS güncellemeleri yayınlayan Apple, bu defa iOS 10.3 Beta 2 ile karşımıza çıkıyor. Test süreci başlayan iOS 10.3 güncellemesinin bir hafta arayla Beta sürümleri kullanıcılara sunuldu. Yeni güncellemenin boyutu ise 730,5 MB.

iOS 10.3 Beta 2 güncellemesi ile gelen yenilikler arasında hata onarımları ve performans iyileştirmeleri bulunuyor. Ayrıca kablosuz kulaklıklar olan AirPods’u kaybettiğinizde rahatça bulmanızı sağlayan Find My Airpods yeniliği de iOS 10.3 ile gelecek özelliklerden biri. Bir diğer özellik de Harita uygulamasına gelen 3D Touch özelliğini kullanarak hava durumunu haritadan görebileceksiniz. iOS 10.3 Beta 2 güncellemesi ile aynı zamanda Posta uygulamasında karşılaşılan donma problemi de düzeltilmiş olacak.

Şuanda geliştiricilere sunulan iOS 10.3 Beta 2 güncellemesini UDID kaydı olan herkes cihazlarından Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek yükleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git