• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 10 İle Yeni Özellikler Geliyor!

iOS 10 güncellemesinin yayınlanmasıyla birlikte birçok yeni özellik de beraberinde gelmiş olacak. Bu özellikler tüm kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Haziran ayında gerçekleştirilecek olan WWDC etkinliğinde iOS 10 tanıtılacak. Yeni güncelleme ile birlikte Fotoğraflar uygulaması yenilenecek. Kullanıcılar fotoğraflarını uygulama içerisinden düzenleyebilecek. Aynı zamanda uygulamada yüz algılama özelliği de olacak. Bunların yanı sıra birçok yeni emoji de iOS kullanıcılarını sevindirecek. Bu emojiler 74 tane ve birbirinden ilginç olacak.

ios-10-unicode-emoji

Önyüklü şekilde yer alacak bazı uygulamaları kaldırmak sistemin etkilenmesine neden olabilir. Bunun asıl sebebi birçok uygulamanın birbiriyle bağlantılı olarak çalışması olarak gözüküyor. iOS 10 güncellemesinin ilk beta sürümünün WWDC etkinliğinin hemen ardından kullanıcılara sunulması bekleniyor. Tam versiyon için ise Eylül ayını beklemeniz gerekiyor.

[vimeo url=”https://vimeo.com/162303961″ title=”0″ fs=”0″ portrait=”0″ autoplay=”1″ loop=”1″]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.