• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 11.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS kullanıcıları için bugün yeni bir güncelleme daha kullanıma sunuldu. iOS 11.0.2 güncellemesiyle ufak tefek yenilikler de beraberinde gelmiş oldu.

iOS 11 güncellemesi, uzun bekleyişlerin ardından geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Ancak bazı hataların oluşması nedeniyle iOS 11.0.2 sürümü ortaya çıktı. iOS 11.0.2 güncellemesi birçok hatayı onarmayı hedefliyor. Daha iyi performans sunarken bu güncellemenin iPhone ve iPad’i kapsadığı belirtiliyor.

Tanıtımı gerçekleştikten sonra büyük ses getiren iPhone 8 ve 8 Plus’da yaşanan sesteki cızırtı problemi bu güncelleme ile ortadan kalkıyor. Ayrıca S/MIME şeklinde şifrelenmiş e postaların ek kısmını açarken oluşan sorun da gideriliyor. Son olarak birçok fotoğrafın gizli olarak görülmesine sebep olan problem de çözülmüş oldu.

Yeni iOS 11.0.2 güncellemesini yüklemek için Ayarlar – Genel – Yazılım güncelleme adımlarını izlemelisiniz. Bunun dışında iTunes ile de güncelleme indirilebilir.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.