iOS 11.2.5 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple’ın son büyük güncellemesi olan iOS 11’in Beta sürümleri belli aralıklarla yayınlanıyor. Genellikle performans düzeltmeleri gibi özellikler sunan beta güncellemelerinden biri olan iOS 11.2.5 Beta 3 de kullanıma sunuldu.

Geçtiğimiz haftalarda 2. Beta güncellemesinin yayınladığı iOS 11.2.5’in 3. Betası da bugün itibariyle geliştiriciler için kullanıma sunuldu. Diğer beta sürümlerinde olduğu gibi bu güncellemede de hata onarımları ve güvenlik açıkları düzeltiliyor. Hatta diğer beta güncellemeleriyle kıyaslandığında daha ufak çaplı görünen güncelleme ile ilgili herhangi bir özellikler listesi de yayınlanmadı.

Yeni güncelleme iOS 11.2.5 Beta 3’ü yükleyebilmek için Apple geliştiricisi olarak kaydınızın olması gerekli. Ya da cihazınızın UDID kaydı olması şart. Eğer kaydınız bulunmuyorsa ve bu şekilde beta güncellemelerini yüklüyorsanız daha sonra cihazı yükseltmek veya eski sürüme geçirmek için birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle bir süre bekledikten sonra herkes için yayınlanan güncellemeyi yüklemeniz tavsiye ediliyor.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

540 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.