• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 11.2.5 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı!

Son olarak yayınlanan iOS 11.2.2 güncellemesinden sonra şuanda test aşaması devam eden iOS 11.2.5 güncellemesinin 4. Betası kullanıma sunuldu. Sadece geliştiricilerle sınırlı kalmayıp tüm kullanıcılar için yayınlanan yeni güncelleme, geliştirme sürecinin bitmesinden önceki son sürümlerden biri oluyor.

Güncelleme ile beraber bazı yenilikler de kullanıma sunulmuş oldu. Siri’de bulunan haberlerle ilgili gerçekleştirilen aramada günlük haberlerin oynatılmasına izin verilecek. The Washington Post’tan haberleri sunmaya başlayacak olan Siri, CNN ve Fox News gibi seçimleri kullanıcılarına bırakıyor. Son dönemde popüler olan sesli haber özelliği, HomePod hoparlörü ile birlikte kullanmak için özel olarak geliştirildi. CarPlay kullanıldığında ya da kulaklılığınız takılıyken Siri’ye haberleri sorarak öğrenebileceksiniz.

Bu yeni özelliğin yanı sıra performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de güncelleme ile beraber gelen özellikler arasında yer alıyor. iOS 11 güncellemesi ile kullanıma sunulan iCloud Messages özelliğinin yayınlanması beklenirken bu güncellemede yer almadığı görüldü.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.