• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 11.2.5 Beta 5 Güncellemesi Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde iOS 11.2.5 Beta 4 güncellemesini yayınlayan Apple, çok ara vermeden iOS 11.2.5 Bera 5’i de kullanıma sundu. Geliştiricilerle birlikte bütün kullanıcılar için yayınlanan yeni güncellemenin bir hafta sonra gelmesi beklenirken iki gün içinde ortaya çıktı.

Kullanıma sunulan bu 5. Beta güncellemesinin ardından final güncellemesine daha da yaklaşıldı. iOS 11.2.5 Beta 4’de yer alan Siri ile ilgili yenilikler bu güncellemede de bulunuyor.

Bazı iyileştirmeler ve güvenlik açısından güçlendirmelere yer veren güncelleme, AirPlay 2 için de ışık yaktı. Şimdilik içeriği netleşmeyen yeni beta güncellemesiyle beraber final güncellemesinde HomePod hoparlörü ile birlikte kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan bazı özellikler de gelecek.

Yayınlanan yeni güncellemeyi geliştirici merkezinden kaydınız varsa birkaç yapılandırma işleminden sonra yükleyebilirsiniz. Ayrıca test programında kaydı bulunan kişiler de iOS 11.2.5 Beta 5 güncellemesini indirebilirler.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.