• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 11.2 Beta 3 Yayınlandı!

Bir süre önce yayınlanan iOS 11.1.1 güncellemesinin ardından iOS 11.2 güncellemesi için test aşamalarının devam ettiği duyuruldu. iOS 11.2 Beta 3 sürümünün de iOS 11.2’den önce son beta güncellemesi olacağı tahmin ediliyor.

iOS 11.2 güncellemesi, Apple kullanıcılarına birçok yenilik sunacak. AirPlay 2’nin de içerisinde olduğu bu güncelleme, 2. büyük ara güncelleme olacak.

Yayınlanan iOS 11.2 Beta 3, bir önceki beta güncellemelerinde de olan hata onarımları ve performans iyileştirmeleri sunuyor.

Yalnızca iPhone X ile iPhone 8’de bulunan duvar kağıtları da bu yeni sürüm ile iOS kullanıcılarına sunuluyor.  Ayrıca hesap makinesinde meydana gelen problemleri de gideriyor.

AirPlay 2’nin yanı sıra birçok yeni emojinin de yer aldığı sürümde, Apple Pay ve iMessage için iCloud desteği sağlanacak. 3. beta güncellemesi ile beraber kontrol merkezinde yer alan bluetooth ve wi-fi butonlarına dokunulduğunda komple kapanmadığını gösteren bir bildirim gelecek.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.