iOS 11.2 Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, kullanıcılarına yeni güncellemesi olan iOS 11.2 Beta 6’yı sundu. Peki bu güncelleme ile beraber iOS kullanıcılarını ne gibi yenilikler bekliyor?

Geliştiriciler için yayınlanan güncelleme, yaşanan birçok sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyor ve bazı yenilikler sunuyor.

iOS 11.2 İle Gelen Yenilikler

Çok yakında tam versiyonu yayınlanacak olan iOS 11.2 güncellemesi ile beraber Apple Pay Cash ismindeki yeni bir teknoloji kullanıma sunulacak. Bu yenilikle ile herkes iMessage uygulamasından direkt olarak para gönderimi yapabilecek. Bu yeniliğin ülkemizde olup olmayacağı ise henüz kesin değil.

Apple’ın yeni modellerinden biri olan iPhone X, pil ve konumun aktif olduğunu belli eden sağ üst bölüme bir çizgi ekleyerek bildirim merkezinin açılabildiğini kişilere iletecek. Ayrıca 7.5 W hızlı şarj özelliği de iPhone X’e gelen yenilikler arasında bulunuyor.

Hesap makinesinde yaşanan sorunlar çözülmüş olacak. En doğru işlem için bütün animasyonlar kaldırılacak. Aynı zamanda birçok emoji ve duvar kağıdı da iOS 11.2 ile birlikte yayınlanmış olacak.

Apple geliştirici sisteminde kaydı bulunan herkesin indirebileceği bu beta güncellemesi, bazı güvenlik açıklıklarını içerisinde barındırabilir ve hatalar ile karşılaşmanıza sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git