• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 11.3.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Yaklaşık bir ay önce yayınlanan iOS 11.3 güncellemesinin ardından bugün de iOS 11.3.1 güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Yayınlanan bu güncelleme bazı ufak iyileştirmeleri de beraberinde getirdi.

iOS 11’in yeni güncellemesi, önceki güncellemelerde olan özellikleri yeniden sunuyor. Performansta artış ve güvenlik onarımları gibi özelliklerin yanı sıra iPhone 8’de yaşanan ekran sorunu çözülüyor. iPhone 8’de yaşanan krizi bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım; iOS 11.3 güncellemesiyle beraber Apple dışında diğer servislerden ekranını yenileyen kullanıcılar sorun yaşamaya başlamıştı. Hatta bunun Apple tarafından bilerek yapıldığı ve kişilerin orijinal ekran kullanmaları için zorluk yaşattığı söylendi. Bu durumun aslı nedir tamamen kesinleşmese de yayınlanan yeni iOS 11.3.1 güncellemesiyle bu hata giderilmiş oldu. Ancak Apple, yeni güncellemesinin açıklama kısmında bu konuya yine de değindi. “Ekranı orijinal olmayan modellerde görsellerin kalitesi bozulabilir ve yanlış çalışabilir. Ekran yenilenmesi, Apple tarafından orijinal parçalar kullanılarak güvenli bir şekilde bilirkişiler tarafından sağlanmaktadır.”

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.