iOS 11.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

Hala test aşamasında olan iOS 11.3’den önce iOS 11.3 Beta 2 güncellemesi geliştiriciler için kullanıma sunuldu.

2018’in Mayıs ayında yayınlanması beklenen iOS 11.3’ün yılın başlarında ön izlemesi sunulmuştu. Beta 2 güncellemesi ile birçok kişinin belirttiği wi-fi problemi gibi hatalar düzeltiliyor. Aynı zamanda pil sağlığı yeniliği de güncellemeyle gelmiş oldu.

iOS 11.3 güncellemesi sayesinde ARKit 1.5, posterlere AR deneyimi yaşatacak. Yatay zeminin yanı sıra duvar ve kapı benzeri alanları da tanıyacak. Düz yapıya sahip olmayan nesnelerin haritası en iyi şekilde çıkartılacak.

Yeni güncelleme ile beraber çeşitli Animojiler de eklenecek. iPhone X’e sahip herkes ayı ve kuru kafa gibi farklı Animojilerle birçok değişik karakteri bulabilecekler. Bir başka yenilikse iş sohbeti olacak. Mesajlar uygulaması ile destekli bu özellik, kullanıcıların işletmelerle haberleşmesini sağlayacak.

Pil sağlığı özelliği ile pilin değişim zamanının gelip gelmediğini öğrenebileceksiniz. Bu yenilik iPhone 6 ve üzeri cihazlarda desteklenecek. Bunun yanı sıra pil ömrü kötüye giden bir modelin aniden kapanmasını engellemek için güç yönetim özelliğini kapatabileceksiniz.

En başta sınırlı bölgelerde yayınlanacak olan sağlık kayıtları özelliği sayesinde laboratuvar sonuçları gibi verilere uygulama üzerinden ulaşabileceksiniz. Apple, tüm bu yenilikleri yayınladığı beta güncellemeleri ile ufak ufak kullanıma sunacak.

Görüntülemeler
104
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.