• 1536 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 11.4.1 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 11.4 güncellemesinin ardından bugün de iOS 11.4.1 Beta 2 kullanıma sunuldu. Sadece geliştiriciler için yayınlanan bu beta güncellemesi, WWDC’te tanıtımı gerçekleşen iOS 12’nin test aşamasının hala devam ettiğini göstermiş oldu.

iOS 11.4 güncellemesi, iCloud mesajlar ile AirPlay 2 yeniliklerini beraberinde getirirken, yalnızca geliştiriciler için yayınlanan beta sürümünde ise bir özellik göze çarpmıyor. Ancak kullanıma sunulan iOS 11.4.1 Beta 2 güncellemesinin iOS 12’den önceki son güncelleme olması tahmin ediliyor.

İlk olarak yayınlanan beta güncellemesinden yaklaşık 1 hafta sonra kullanıma sunulan bu beta sürümünün iOS 11.4’de kullanıcıların yaşadığı hataları ve güvenlik problemlerinin ortadan kaldırması bekleniyor.

Geliştiricilerin kullanımına sunulan iOS 11.4.1 Beta 2 güncellemesi, sadece UDID kaydı bulunan cihazlarda yüklenebiliyor. Geliştirici hesabınız varsa ya da geliştirici profili kullanıyorsanız yeni beta güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

529 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.