iOS 11.4 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11 güncellemesiyle gelmesi beklenen tüm özelliklerin sunulması için çalışmalar sürüyor. Bu güncellemeyle iCloud ve AirPlay 2 üzerinden iMessage özelliği sunulmadığı için iOS 11.4 ile yayınlanması bekleniyor. Test aşamaları devam ederken Apple, kullanıcılarına iOS 11.4 Beta 2 güncellemesini yayınlamayı ihmal etmedi.

Bu güncellemeyle beraber daha önce iOS 11.3 ile sunulan ama sonradan kaldırılan iCloud üzerinden iMessage desteği yeniden gelmiş olacak. Aynı zamanda iki tane HomePod’u birlikte stereo şeklinde kullanmaya yarayan AirPlay 2 de sunulacak. Böylelikle Bluetooth hoparlöre tek sesi aynı anda aktarım sağlanacak.

Şuanda yalnızca geliştiriciler için yayınlanan iOS 11.4 Beta 2 güncellemesi, hata onarımları ve performansta iyileştirmeler de yapıyor. Yaklaşık iki ay sonra gerçekleşecek olan WWDC18 etkinliğinden kısa süre önce güncellemenin tam sürümü yayınlanacaktır.

Geliştirici kimliği olan herkes yeni güncellemeyi cihazlarından Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek indirilebilirler.

Görüntülemeler
72
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.