• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 11.4 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11 güncellemesiyle gelmesi beklenen tüm özelliklerin sunulması için çalışmalar sürüyor. Bu güncellemeyle iCloud ve AirPlay 2 üzerinden iMessage özelliği sunulmadığı için iOS 11.4 ile yayınlanması bekleniyor. Test aşamaları devam ederken Apple, kullanıcılarına iOS 11.4 Beta 2 güncellemesini yayınlamayı ihmal etmedi.

Bu güncellemeyle beraber daha önce iOS 11.3 ile sunulan ama sonradan kaldırılan iCloud üzerinden iMessage desteği yeniden gelmiş olacak. Aynı zamanda iki tane HomePod’u birlikte stereo şeklinde kullanmaya yarayan AirPlay 2 de sunulacak. Böylelikle Bluetooth hoparlöre tek sesi aynı anda aktarım sağlanacak.

Şuanda yalnızca geliştiriciler için yayınlanan iOS 11.4 Beta 2 güncellemesi, hata onarımları ve performansta iyileştirmeler de yapıyor. Yaklaşık iki ay sonra gerçekleşecek olan WWDC18 etkinliğinden kısa süre önce güncellemenin tam sürümü yayınlanacaktır.

Geliştirici kimliği olan herkes yeni güncellemeyi cihazlarından Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek indirilebilirler.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.