iOS 11.4 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı!

ios-11.4-beta-4.jpg

iOS 11.3 güncellemesinin kullanıma sunulmasının üstünden 1 ay geçti. Bu sürümde kullanıcılar, cihazlarının pil sağlığını öğrenirken aynı zamanda birçok yeniliğe de kavuşmuştu. iOS 11.4’in şuanda test aşaması devam ederken yeni bir beta sürümü daha yayınlandı.

Apple, bilindiği gibi iCloud üzerinden iMessage özelliğini iOS 11.3 güncellemesiyle sunmamıştı. Bu ve bunun gibi bazı yeni özelliklerin iOS 11.4 ile birlikte gelmesi bekleniyor. Yeni iOS 11.4 Beta 4 güncellemesi ise geliştiriciler için yayınlandı.

Bir hafta önce yayınlanan 3. Beta güncellemesinin ardından bugün itibariyle iOS 11.4 beta 4 sürümü de kullanıma sunuldu. Güncellemenin içeriğinde hata onarımları ve iyileştirmeler yer alıyor.

Sunulan iOS 11.4 Beta 4 sürümünde dikkat çeken bir yenilik bulunmuyor. 2. Beta güncellemesi ve iOS 11.3’de bulunan ama daha sonra kaldırılan iCloud üzerinden iMessage desteğinin test süreci devam ediyor. Aynı zamanda iki tane homepod’u birlikte stereo şeklinde kullanmaya yarayan AirPlay 2 desteği de geliyor. Böylelikle Bluetooth hoparlörüne aynı anda tek ses aktarımı yapılabilecek.

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11.4 Beta 4 sürümünü indirmek için UDID kaydının olması ya da geliştirici hesabınızın bulunması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git