• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

iOS 11 Beta 10 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11 güncellemesinin yayınlanmasına az bir zaman kaldı. Bu kısa süre içerisinde Apple, yeni beta güncellemesi olan iOS 11 Beta 10’u kullanıma sundu.

İlk olarak WWDC 2017’de tanıtılan iOS 11, birçok yeniliği de beraberinde getirecek. Genellikle iki hafta arayla yeni beta güncellemelerini kullanıma sunan Apple, bu defa bir haftanın ardından iOS 11 Beta 10’u yayınladı.

iOS 11, Eylül ayının ortasında iPhone 8 etkinliğinin ardından kullanıcılara sunulacak. Peki, iOS 11 Beta 10 güncellemesi ne gibi yenilikler sunuyor?

Güncellemenin boyutu ortalama 40 MB büyüklüğünde. Bir önceki beta güncellemeleri gibi bazı hata onarımları ve performansta güçlendirmeleri beraberinde getiriyor.

iOS 11 beta 10 güncellemesinin yanı sıra herkese açık olarak sunulan iOS 11 Public beta 9 da kullanıcılar için yayınlandı. iOS 11 Beta 10, geliştiriciler için yayınlandığı için kullanıcıların cihazlarının UDID kaydının olması ya da geliştirici profiline sahip olmaları gerekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.