• 1510 içerik
  • 24 kategori
  • 2946 yorum

iOS 11 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 11’in 3. Beta güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Geliştiriciler için yayınlanan güncelleme, beraberinde bazı yenilikleri de getirdi.

WWDC 2017 etkinliğinde tanıtımı yapılan iOS11, bilindiği üzere Eylül’de tüm iOS kullanıcıları için yayınlanacak. Bir süredir test aşamasında olan ve sık sık beta güncellemeleri yayınlanan iOS11’in 3. Beta güncellemesi de kullanıma sunuldu.

iOS 11, birçok yeniliği ve iyileştirmeyi de beraberinde getirecek. Böylece iPhone ve iPad’ler başka bir boyuta geçmiş olacak. 3. Beta güncellemesinin boyutu ise 385 MB. Bu güncelleme bir önceki sürümde yaşanan problemleri onaracak ve performansta da artışlar sağlayacak.

Yeni güncellemeyi yalnızca 64 bit işlemcili Apple cihazlar yükleyebilecek. Yani iPhone5, 5c, iPad3 ve iPad4 gibi cihazlar güncellemeyi alamayacak. Güncelleme geliştiricilere sunulduğu için yükleme işlemini UDID kaydı olan cihazlardan yapabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

509 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.