iOS 12.4 Beta 4 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, yaklaşık 3 yıl önce etkinlikte tanıttığı iOS 12.2 sürümünün üzerinden çok geçmeden iOS 12.3’ü de kullanıcılara sunmuştu. Son dönemde ise iOS 12.4’ün hazırlıklarına başlayan Apple, test sürecine nihayet geçiş yaptı.

İki hafta gibi bir süre önce sunulan iOS 12.3’ün ardından bugün yayınlanan iOS 12.4 Beta 4 ile birlikte gelen yenilikler neler? Detaylar yazımızın devamında…

Daha önceki Beta güncellemelerinde olduğu gibi iOS 12.4 Beta 4 ile ilgili de çok fazla detay bulunmuyor. Bu güncelleme yalnızca iOS 12.3’de yaşanan performans hatalarını ortadan kaldırıyor. Böylelikle daha sağlam bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yeni iOS 12.4 Beta 4 sürümü için öncelikle her zaman olduğu gibi UDID kaydı olan bir cihazınızın olması gerekiyor. Özetle geliştirici hesabınız varsa yeni sürümü kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Alternatif seçenek olarak da uygun bir geliştirici hesabı kullanabilirsiniz.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

617 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.