iOS 12.4 Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı!

Beta 5 güncellemesinden yaklaşık iki hafta sonra yayınlanan iOS 12.3, yeni TV uygulaması gibi dikkat çeken yenilikleri beraberinde getirmişti. Bu güncellemenin üzerinden 2 ay geçti ve şimdi de iOS 12.4 Beta 6 sürümü geliştiriciler için kullanıma sunuldu.

Henüz resmi olarak bir duyuru olmamasına rağmen eski güncellemelerde olduğu gibi Beta 6 sürümü için test aşamasının bitmek üzere olduğu tahmin ediliyor. Bu da demek oluyor ki Apple, çok yakında iOS 12.4 güncellemesini herkes için yayınlayabilir.

Önceden kullanıma sunulan test aşamalarından gördüğümüz kadarıyla Apple, yine hiçbir detay paylaşmıyor. Sadece iOS 12.3 sürümünde yaşanan problemler iOS 12.4 ile ortadan kaldırılacak ve performans açısından daha başarılı bir deneyim yaşatacak.

Tüm kullanıcılar en önemli yeniliği 2 ay sonra Eylül’de görebilecek. iOS 12.4 Beta 6 güncellemesini yükleyebilmek içinse herhangi bir geliştirici hesabınız olması şart. Bu hesap sayesinde cihazın UDUD kaydını yapabilirsiniz. Ya da geliştirici profilinden yararlanarak yeni güncellemeyi deneyimleyebilirsiniz.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

617 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.