iOS 12.4 Güncellemesi Yayınlandı!

ios-12.4.jpg

İlk olarak geçen yıl yayınlanan iOS 12 işletim sisteminin büyük güncellemeleri yayınlanmaya devam ediyor. Mayıs ayında yayınlanan iOS 12.3 güncellemesinin ardından 4. büyük güncelleme olan iOS 12.4 de bugün itibariyle kullanıma sunuldu.

Yeni güncelleme ile birlikte bazı özellikler de yayınlanmış oldu. iPhone geçişi ile veriler bir başka iPhone’a kabloya gerek kalmadan kolayca aktarılabilecek. Apple News + için de bazı geliştirilmeler yapıldığı görülüyor. Bu geliştirmeler doğrultusunda içerikler daha kolay görüntülenebilecek. Aynı zamanda uygulamada yaşanan sorunlar da ortadan kaldırıldı. iOS 12.4 güncellemesi, ayrıca Apple Watch kullanıcılarını da unutmadı. WatchOS 5 ile birlikte yayınlanan ve bir süre sonra güvenlik sebebiyle kaldırılan Walkie – Talkie yeniden yayınlandı.

Böylelikle Apple Watch kullananlar, telsiz kullanır gibi kendi aralarında sesli olarak iletişime geçebilecekler. Yapılması gereken tek şey iki kullanıcının da davet göndermesi. Daha sonra kolayca birbirlerine ses gönderebilmiş olacaklar. Güncelleme için Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme adımlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca iPhone ya da iPad’i PC’ye bağlayarak iTunes üzerinden de güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git