• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 12 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS kullanıcıları, en son yayınlanan iOS 12 Beta 1 güncellemesi için oldukça olumlu yorumlar yapıyor. Ancak konum servislerinde yaşanan problemler unutulmasa da daha eski iOS sürümlerinin sunduğu beta güncellemelerine göre gayet başarılı bir performans sunuyor.

Yayınlanan iOS 12 Beta 2 güncellemesiyle birlikte sesli notların açılış bölümü yenilenirken, ekran süresi de unutulmadı. Fotoğraflar bölümünde albüm ve medya türleri kısımlarının yazı şekli büyütüldü ve konum simgesi yenilendi.

Durum çubuğunda yer alan konum servisleri sembolünün boyutu biraz küçültüldü. Aynı zamanda Facetime ile yapılan grup sohbetlerinde kişilerin aynı beta güncellemesini yüklemiş olmaları şart oldu. Örneğin iOS Beta 2 kullanan bir kullanıcı, iOS 12 Beta 1 sürümünü kullanan herhangi birisiyle grup konuşması yapamıyor.

iOS 12 Beta 2’de pil kullanım gücünün arttırıldığı görülüyor. Ekran süresi özelliği, tek ya da bütün cihazlarda kullanımın görüntülenmesini sağlıyor. Bundan önce yayınlanan beta sürümünde yaşanan sorunlar da yeni sürümle birlikte ortadan kaldırılıyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.