• 1536 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 12 Beta 6 Yayınlandı!

Hala test aşamasında olan iOS 12, ilk olarak bu yılki WWDC etkinliğinde tanıtılmıştı. Tam versiyonunun çok yakında çıkması beklenen güncellemenin 5. Beta sürümü geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Çok geçmeden bugün itibariyle de iOS 12 Beta 6 güncellemesi kullanıcılara sunuldu.

Normalde beta güncellemeleri 2 hafta aralığında sunulurken bu defa erken yayınlandı. Daha önce yayınlanan beta 3 güncellemesinde haritalandırma verileri sunulurken, beta 5 de ise pil sağlığı beta aşamasında artık yer almayacaktı. Aynı zamanda AirPods’da kablosuz şarj gibi özellikler de yayınlanmıştı.

Geliştiriciler için yayınlanan 6. Beta sürümünde göze çarpan farklı bir yenilik yer almıyor. 500 MB büyüklüğündeki güncelleme ile birlikte sadece hata onarımları ve performans hızlandırması gibi yenilikler bulunuyor.

Yeni beta sürümünü yalnızca UDID kaydı olanlar yükleyebiliyorlar. Geliştirici hesabı bulunan herkesin kolayca yükleyebileceği bu güncelleme iPhone 5S ve üzeri tüm cihazlarda destekleniyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

529 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.