iOS 13.1.3 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 13.1.3 Güncellemesi Yayınlandı!

Şuanda test süreci devam eden iOS 13.2 güncellemesinin yanı sıra iOS 13.1 sürümü için de güncellemeler hız kesmeden yayınlanıyor. Yaklaşık 2 hafta önce kullanıma sunulan iOS 13.1.2 güncellemesinden sonra şimdi de iOS 13.1.3 güncellemesi görücüye çıktı. Ama bununla beraber iPadOS 13.1.3 güncellemesi de iPad kullanıcıları için yayınlanmış oldu. Böylelikle Apple, iPhone cihazları için 1 ay içinde toplam 5 güncelleme yayınlamış oldu. Son güncellemeyle birlikte bir önceki sürümde yaşanan e-posta açılmaması sorunu, arama olduğunda telefon çalmaması ve titrememesi gibi bazı sıkıntılar çözülmüş oldu.

Apple Watch’ta yaşanan bildirim sorunu ile eşleşme olmaması problemi de giderildi. Aynı zamanda gün ışığından faydalanma zamanının ayarlanmasının ardından sağlık uygulamasındaki bilgiler en iyi şekilde görülebiliyor. Bluetooth bağlantısının kopmasına ve iCloud yedeklemesinden verileri geri yüklemede bazı uygulamaların yüklenmesine sebep olan sorunlar da çözülmüş oldu. Özetle Apple, eski sürümünde yaşanan bütün sorunları yeni güncellemesiyle gidermeyi hedefliyor.

Karşılaşılan tüm bu problemler kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşattı. Apple’ın destek forumlarında ayrıca kullanıcıların bir şikayeti daha yer alıyordu. Kullanıcılar şarjın çok hızlı bittiğini ve gelen aramaları yanıtlayamadıklarını söylüyorlardı. Yeni güncellemeyle bu sorun da çözülmüş olacak.

Yazar Hakkında

Funda

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.