iOS 13.1 Beta 3 Yayınlandı!

ios-13.1-beta-3.jpg

Dün akşam yapılan etkinlikte tanıtılan iPhone 11 modelleri, büyük ilgi gördü. Yeni iPhone’ların dışında bir de Apple Watch Series 5 ile iPad’in yeni modeli ortaya çıkmış oldu. Etkinliğin ardından çok geçmeden iOS 13.1 Beta 3 güncellemesi de yayınlanmış oldu.

Güncellemenin tam sürümü yaklaşık bir hafta sonra kullanıcılara sunulmuş olacak. Ama 2. güncelleme de hızlıca yayınlanacak. Aynı zamanda şuanda test aşamasında olan iOS 13.1 güncellemesi bu ayın sonunda kullanıcılarıyla buluşacak. iPhone 11 ile birlikte birçok özelliğin kullanılabilmesi için iOS 13.1 sürümü gerekli hale geldi. Yayınlanan beta güncellemesine baktığımızda öne çıkan en önemli yenilik Apple TV’nin logosunun değişmesi oluyor.

Tüm bunların yanı sıra hata onarımları ve performansta iyileştirmeler gibi klasik yenilikler de güncellemede yer alıyor. Haritada önemli bir yere sahip ETA özelliği de yeniden aktif hale getiriliyor. iOS 13 ile birlikte gelen fare desteği, iOS 13.1’de 3B dokunmayla yenilendi. Buna benzer birçok özellik daha yayınlanmış olacak. Bu güncellemeyi indirmek için bildiğiniz gibi UDID kaydınızın bulunması yada geliştirici profilinizin olması gerektiğinin altını çizelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git