iOS 13.2 Beta Yayınlandı!

ios-13.2-beta.jpg

iOS 13 güncellemesiyle birlikte bazı yenilikler ortaya çıkarken Apple, yeni bir güncelleme daha kullanıma sundu. iOS 13 sürümün yayınlanmasının üstünden yaklaşık 2 hafta geçti ve iOS 13,1, iOS 13,1.1 ve iOS 13.1.2 güncellemeleri kullanıma açıldı. Bu güncellemeler yeni yayınlansa da iOS 13.2 de yayınlanmak için gün sayıyor. Bir süredir yayınlanması beklenen iOS 13.2 Beta ise sonunda yayınlandı. iOS 13.2 güncellemesiyle beraber iPhone 11’de dikkat çeken yenilik Deep Fusion kullanıma sunulmuştu. Bu özellik tüm iPhone cihazların kamera kısmında oldukça kaliteli bir deneyim yaşatacak.

Fotoğrafların pikselleri özel olarak elden geçiyor. Bütün detaylar, parlaklık ayarları ve diğer birçok işlemin ardından ortaya çok başarılı fotoğraflar çıkıyor. Yukarıdaki fotoğraf Deep Fusion özelliği kullanılarak çekildi. Öne çıkan en önemli yeniliklerden biri de AirPods kullanıcısının Siri mesajlarını okumasını isteyebilmesi oluyor. UDID kaydı olan cihazlara yüklenebilen bu beta sürümünü geliştirici hesabı olan herkes kolayca yükleyebilir.

iOS 13.2 sürümünü yükleyebilecek olan modeller şöyle;

iPhone  XS, XS Max, XR, X, iPhone  8, iPhone  8 Plus, iPhone  7,  iPhone  7 Plus, iPhone  6S, iPhone  6S Plus, iPhone  SE, iPod touch (7. jenerasyon)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git