iOS 13 Beta 6 Güncellemesi Yayınladı!

Çok yakında tanıtımı gerçekleşecek olan yeni iPhone’lar ile beraber iOS 13 güncellemesi de yayınlanmış olacak. Şuanda test aşamasında olan iOS 13 sürümünden önce 6. Beta güncellemesi kullanıcılara sunuldu.

iOS 13 Beta 5 sürümünden 9 gün sonra yayınlanan iOS 13 Beta 6 güncellemesi, bu kadar erken beklenmiyordu. Kullanıcılara erken sunulmasının sebebiyse bilindiği üzere önceki güncellemede yaşanan performans hataları oluyor. Ortalama 600 MB büyüklüğündeki güncellemede her zaman olduğu gibi çok fazla detay bulunmuyor. Eski güncellemedeki hatalar onarılırken, birçok iyileştirmenin olduğu göze çarpıyor.

iOS 13 Beta 6 güncellemesini yüklemek için;

Beta sürümlerinde her zaman olduğu gibi güncellemeyi indirebilmek için UDID kaydınızın olması şart. Bu nedenle öncelikle geliştirici hesabınızın olması gerekiyor. Eğer geliştirici hesabınız yoksa o zaman da başka bir alternatif daha bulunuyor. iOS 13 geliştirici profilini telefonunuza indirerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

617 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.