• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 7.1.2 Güncellemesi Geliyor!

Apple, WWDC 2014 etkinliğinde iOS 8 işletim sistemini tanıtmıştı. Bu yeni işletimin sisteminin özelikleri ise çok beğenilmişti. Güvenlik açıkları ve performans güçlendirmeleriyle dikkat çekmişti. Etkinlik sonrasında iOS 8’in ilk Beta sürümünde hatalar ortaya çıktı. Yazılım güncellemeleriyle bu hataların ortadan kaldırılması için uğraşılmaya başlanmıştı.

iOS 7.1.2 Geliyor…

Bilindiği üzere iPhone 6’nın çıkmasına az bir süre kaldı. iOS 8’i de beraberinde getirecek olan Apple, iOS 7 için yeni bir güncelleme daha yayınlayacak. iOS 7.1.2 güncellemesi sayesinde sistemdeki güvenlik hataları onarılacak ve performans güçlenmeleri sağlanacak. Özellikle iOS 8’in iPhone 4’e gelmeyeceğini düşünürsek bu güncelleme onlar için sevindirici bir haber olabilir.

Güncelleme 27 Haziranda Gelecek!

Çıkacak olan iOS 7.1.2 iOS güncellemesinin yayınlanma tarihi ise 27 Haziran olarak tahmin ediliyor. Bu güncelleme üzerinde güvenlik ve performans testlerini bitiren Apple, iOS 7.1.2’yi kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Gelen bu yeni güncelleme sayesinde güvenlik açıklarının ne kadar onarılacağını ve performansın ne kadar arttığını göreceğiz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.