iOS 7.1.2 Güncellemesi Geliyor!

Apple, WWDC 2014 etkinliğinde iOS 8 işletim sistemini tanıtmıştı. Bu yeni işletimin sisteminin özelikleri ise çok beğenilmişti. Güvenlik açıkları ve performans güçlendirmeleriyle dikkat çekmişti. Etkinlik sonrasında iOS 8’in ilk Beta sürümünde hatalar ortaya çıktı. Yazılım güncellemeleriyle bu hataların ortadan kaldırılması için uğraşılmaya başlanmıştı.

iOS 7.1.2 Geliyor…

Bilindiği üzere iPhone 6’nın çıkmasına az bir süre kaldı. iOS 8’i de beraberinde getirecek olan Apple, iOS 7 için yeni bir güncelleme daha yayınlayacak. iOS 7.1.2 güncellemesi sayesinde sistemdeki güvenlik hataları onarılacak ve performans güçlenmeleri sağlanacak. Özellikle iOS 8’in iPhone 4’e gelmeyeceğini düşünürsek bu güncelleme onlar için sevindirici bir haber olabilir.

Güncelleme 27 Haziranda Gelecek!

Çıkacak olan iOS 7.1.2 iOS güncellemesinin yayınlanma tarihi ise 27 Haziran olarak tahmin ediliyor. Bu güncelleme üzerinde güvenlik ve performans testlerini bitiren Apple, iOS 7.1.2’yi kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Gelen bu yeni güncelleme sayesinde güvenlik açıklarının ne kadar onarılacağını ve performansın ne kadar arttığını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.