iOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı!

İlk olarak Haziran ayında tanıtılan iOS 8, iPhone 4S ve üstü tüm iOS cihazları için yayınlanmıştı. Eski model oldukları için iPhone 4S ve iPad 2, iOS 8 güncellemesinden performans açısından kötü etkilenmişti. Bu sorunların ortadan kalkması için Kasım ayında iOS 8.1.1 güncellemesi yayınlanmış, iPhone 4S ve iPad 2’in az da olsa performansında artışlar gözlenmişti.

Aralık ayında yayınlanan iOS 8.1.2’den sonra bugün itibari ile iOS 8.1.3 güncellemesi de Apple kullanıcılarına sunuldu. Yeni güncelleme sayesinde yazılım güncellemelerinin kapladığı alan azaltıldı. Kişilerin FaceTime uygulamasında ve mesaj gönderirken yaşadıkları Apple kimliği sorunu ortadan kalktı ve daha birçok problem onarıldı.

Yeni güncelleme iOS 8.1.3 ile birlikte iPad kullanıcıları da unutulmadı. iOS 8’den sonra çoklu görev işlemlerinde sıkıntı yaşayan iPad kullanıcıları, yeni güncelleme sayesinde bu problemden kurtuldular.

iOS 8.1.3 güncellemesini cihazınızın Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek yükleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar üzerinden yüklemek isteyenler içinse iTunes kullanılabilir.

Görüntülemeler
98
Konu Kategorileri:
iOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.