iOS 8.1’e Geri Dönüş Kalmadı!

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan iOS 8.1.1 güncellemesini yükleyen kullanıcılar, istedikleri taktirde iOS 8.1 sürümüne geri dönebiliyorlardı. Ama Cupertinolu şirketi bu hakkı kullanıcılardan aldı. Artık iOS 8.1.1’e geri dönüş yok.

Özellikle iOS 8 ilk yayınlandığında birçok kullanıcı eski sürümlerine geri dönmenin yollarını aramıştı. Zamanla kendisini kabul ettiren iOS 8, bir bir güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. En son yayınlanan iOS 8.1.1 güncellemesini yükleyen kullanıcıların kısa bir süreliğine de olsa iOS 8.1’e geri dönme şansları vardı. Artık bu şansları sona erdi ve iOS 8.1.1’e dönüş bitti.

iOS 8.1 versiyonuna kırmızı uyarı verildi. Ayrıca ünlem işareti konularak Cupertinolu şirketinin artık geri dönüş için izin vermediği anlaşıldı. Dün gerçekleşen bu karar ile kullanıcılar bundan sonra yeni güncellemelerin peşinde olacak. iOS 8.1.1’in özellikle iPad 2 ve iPhone 4S’i yakından ilgilendirdiği iddia ediliyor.

2015 senesinin yarısına gelmeden bir güncelleme daha  gelecek. Bu güncelleme ile birlikte Beats Music isminde bir uygulama da yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git