iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Merakla beklenen iOS 8.2 güncellemesi sonunda geldi.  Güncelleme ile gelen yeniliklere bir göz atalım…

Apple’ın iPhone 4S, iPad 2 ve üzeri modelleri için yayınlanan iOS 8.2 güncellemesi, dün gece itibari ile kullanıcılara sunuldu. Güncellemenin ilk beta sürümü 18 Kasım’da karşımıza çıkmıştı. Güncelleme, özellikle Apple Watch için büyük önem taşıyor.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde yayınlanan iOS 8.3 Beta 2 güncellemesi ile beraber gelen sesli asistan uygulaması Siri’ye, Türkçe de dahil olmak üzere yeni dil destekleri gelmişti. Siri dil desteğinin yanında yeni emojileri de beraberinde getiren iOS 8.3 güncellemesi, hala geliştiriliyor.

Apple Watch desteği, Sağlık uygulaması iyileştirmeleri, Kararlılık iyileştirmeleri ve Hata düzeltmeleri gibi özelliklerin yer aldığı iOS 8.2 güncellemesi ile gelen yeniliklerin tümü şöyle:

ios 8.2 guncelleme

iOS 8.2 güncellemesini yüklemek için cihazınızın Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek yükleyebilirsiniz. Bunun dışında yeni güncellemeyi bilgisayarınızdan iTunes ile de yüklemek mümkün. Güncellemenin boyutu büyük olduğu için bilgisayar üzerinden iTunes ile güncellemeyi yüklemek daha çok öneriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.