• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

iOS 8.4.1 Beta Yayınlandı!

iOS 8.4 güncellemesinden sonra ilk beta sürüm olan  iOS 8.4 Beta 1, geliştiricilere sunuldu. Yeni güncelleme ile beraber bazı yenilikler de gün yüzüne çıktı.

Geçen hafta yayınlanan iOS 8.4 güncellemesi ile birlikte Apple Music uygulaması kullanıcılara sunulmuştu. Şimdi yeni beta sürümü, hata iyileştirmeleri gibi özellikleriyle birlikte geliştiriciler için yayınlandı.

Yeni beta güncellemesi, Apple Music’de karşılaşılan problemleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Apple, performans düşüklüğünü ve iTunes’da yaşanan hataları onarmak için iOS 8.4 Beta 1 güncellemesini geliştiriciler için kullanıma sundu.

iOS 8.4 Beta 1 güncellemesi ile gelen en büyük yenilik hata onarımları oluyor. Yeni beta güncellemesi şuan için yalnızca geliştiriciler için yayınlandı. Beta 1 güncellemesinin herkese yayınlanmayacağı, tam sürümün kullanıcılara sunulacağı söylentiler arasında.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.