iOS 8.4 Beta 3 Yayınlandı!

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan iOS 8.4’ün 2. Beta güncellemesinden sonra, bu akşam da iOS 8.4 Beta 3 güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Geride bıraktığımız ay içerisinde iOS 8.4 güncellemesinin ilk beta sürümü ile tanışmıştık. Bu güncelleme ile beraber de müzik uygulamasının yeni haliyle karşılaştık.

Over The Air şeklinde yayınlanan yeni güncellemeyi, önceden iOS 8.4 Beta sürümüne sahip kullanıcılar cihazlarından Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek yükleyebilirler. iOS 8.4 Beta 3 güncellemesi, yakın bir zamanda Apple Developer Center’da da kullanıcılara sunulacaktır.

Şu an için sadece geliştiriciler için yayınlanan güncellemenin ardından, iOS 8.4 güncellemesinin Haziran ayı içerisinde Apple kullanıcıları için yayınlanacağı tahmin ediliyor. Bu güncellemenin yayınlanması ile beraber iTunes Radio yenilenecek, Müzik uygulamasının içerisinde yeni müzik servisi olan Beats de yer alacak. iOS 8.4 güncellemesi, Haziran ayında gerçekleşecek olan WWDC’de duyurulacak.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

617 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.