iOS 8’e Geçmeden Önce Dikkat Edilecekler!

Apple’ın daha çıkmadan çok ses getiren işletim sistemi iOS 8, yakın zamanda yayınlanacak. Ama bu işletim sistemini kullanmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var…

İlk olarak Haziran ayında tanıtılan iOS 8, Eylül ayında iPhone 6 ile beraber kullanıma sunulmaya hazırlanıyor. Mac ve iPhone kullanıcılarını çok yakından ilgilendiren iOS 8, bazı sıkıntılar yaratabilir.

Apple’ın iOS 8.0.1 güncellemesi iOS 8 yayınlandıktan hemen sonra kullanıcılara sunulacak. Bu güncelleme iOS 8 ile ortaya çıkan birçok hatayı onaracak. Hal böyle olunca bu iddialar iOS 8 ile birlikte problemlerde mi gelecek sorularını akla getirdi.

Bu iddialar ortaya atılmışken kullanıcıların tek yapması gereken güncelleme yayınlandıktan sonra hemen yüklememeleri. iOS 8 ile birlikte hatalar ortaya çıkacaksa da iOS 8.0.1 ile bu sorunlar ortadan kalkacak. Kısaca iOS 8.0.1 güncellemesi de yayınlandıktan sonra yeni sürüme geçmek tavsiye ediliyor.

iOS 8, Hazirandan bu yana test aşamasında. Beta sürümleri bulunan güncellemenin final versiyonu yayınlandığında bazı hatalar gözlenebilir. Geçmişe baktığımızda iOS 7 ilk yayınlandığında da kullanıcılar, özellikle iPhone 4 kullanıcıları bu güncellemeden memnun kalmamışlardı. Bu yüzden peş peşe yeni güncellemeler ortaya çıkmıştı.

Görüntülemeler
75
Konu Kategorileri:
iOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.