iOS 8’in Ekran Görüntüleri İnternete Sızdı!

ios8.2.jpg

Apple’ın WWDC 2014‘te tanıtmasını beklediğimiz iOS 8‘in ilk görüntüleri internete sızdı. Görüntülerde rastladığımız HealthBook, TextEdit ve Preview  uygulamalarının çıkışıda böylece kesinleşmiş oldu.

Sızdırılan görüntülerde Apple’ın iOS 7 tasarımını halen devam ettirdiği gözleniyor. Ayrıca fotoğrafta daha önce görmediğimiz Tips adında bir uygulama görüyoruz. Ne işe yaradığını ilerki günlerde haberleri aldıkça aktarmaya devam edeceğiz.

ios8.1

Ayrıca gördüğünüz HealthBook Uygulamasında 3 farklı rengin farklı farklı anlamı var.  Yukarıdan aşağı doğru: Kırmızı, Kan Basıncı; Turuncu, Yakılan Kalori; Yeşil, Kalp Atış Hızı’nı simgeliyor.

Bu uygulamanın iOS 8  görüntüsünde yer almasından sonra iWatch’ın YENİ iPhone’lar ile lanse edilebilmesi daha bir muhtemel hale geliyor.

Fotoğrafların kaynağıyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor; ancak Apple içerisindeki kaynaklarıyla bilinen 9to5Mac sitesi, görüntüleri kaynaklarına doğrulattığını ve en azından şu anki iOS 8 çalışmalarını yansıttığını belirttiğini ifade edelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git