iOS 9 Beta 3 Yayınlandı!

Dün gerçekleşen WWDC 15 etkinliğinde iOS 9’un tanıtımı yapıldı. Beta sürümleri devam eden iOS 9’un yeni güncellemesi iOS 9 Beta 3 dün kullanıma sunuldu. Yeni sürümle birlikte Apple Music de kendisini gösterdi.

Bir süredir yayınlanması beklenen iOS 9 Beta 3 güncellemesi, dün itibariyle kullanıcılara sunuldu. Apple Music için yayınlanan iOS 8.4 güncellemesi, telif nedenleriyle ülkemizde kullanılamıyor. Türkiye dışında yüzden fazla ülkenin kullandığı iOS 8.4’den sonra, iOS 9’un Apple Music’i hala desteklemiyor oluşu kullanıcıları sıkıntıya sokuyordu. iOS 9 Beta 3 ile birlikte bu sorun da ortadan kalkmış oldu.

iOS 9 Beta 2 kullanıcıları, iOS cihazlarından Ayalar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek güncellemeyi yükleyebilirler. Bunun haricinde iTunes ile de iOS 9 Beta 3’e sahip olabilirsiniz.

iOS 9 Beta 3 ile gelen yenilikler Apple Music ile sınırlı değil. Yeni sürümle beraber performans artışları gözlendi. Ayrıca ön kameradan çektiğiniz tüm fotoğraflar otomatik olarak açılan Selfies albümüne kaydediliyor. iOS 9 Beta 3’ü kullandıktan sonra diğer detaylar ortaya çıkacaktır. Eğer siz yeni güncellemeyi  denediyseniz yorumlarınızı bizle paylaşabilirsiniz.

Görüntülemeler
26
Konu Kategorileri:
iOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.