• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

iOS 9 Beta 3 Yayınlandı!

Dün gerçekleşen WWDC 15 etkinliğinde iOS 9’un tanıtımı yapıldı. Beta sürümleri devam eden iOS 9’un yeni güncellemesi iOS 9 Beta 3 dün kullanıma sunuldu. Yeni sürümle birlikte Apple Music de kendisini gösterdi.

Bir süredir yayınlanması beklenen iOS 9 Beta 3 güncellemesi, dün itibariyle kullanıcılara sunuldu. Apple Music için yayınlanan iOS 8.4 güncellemesi, telif nedenleriyle ülkemizde kullanılamıyor. Türkiye dışında yüzden fazla ülkenin kullandığı iOS 8.4’den sonra, iOS 9’un Apple Music’i hala desteklemiyor oluşu kullanıcıları sıkıntıya sokuyordu. iOS 9 Beta 3 ile birlikte bu sorun da ortadan kalkmış oldu.

iOS 9 Beta 2 kullanıcıları, iOS cihazlarından Ayalar / Genel / Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek güncellemeyi yükleyebilirler. Bunun haricinde iTunes ile de iOS 9 Beta 3’e sahip olabilirsiniz.

iOS 9 Beta 3 ile gelen yenilikler Apple Music ile sınırlı değil. Yeni sürümle beraber performans artışları gözlendi. Ayrıca ön kameradan çektiğiniz tüm fotoğraflar otomatik olarak açılan Selfies albümüne kaydediliyor. iOS 9 Beta 3’ü kullandıktan sonra diğer detaylar ortaya çıkacaktır. Eğer siz yeni güncellemeyi  denediyseniz yorumlarınızı bizle paylaşabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.