iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar

iOS-İçin-En-İyi-Müzik-Oynatıcılar.jpg

Müzik dinlemeyi sever misiniz? Tabi ki seversiniz… Müzik, sanat tarihinin en eski yapıtlarındandır. Gezegendeki her insan, farklı farklı türleri olsa da müzik dinlemekten zevk alır. Eskiden müzik dinlemek için aldığımız Walkmanlerden günümüzdeki cep telefonu uygulamalarına kadar 25 yıldan fazla süre geçti. Artık nerde isterseniz kulaklığınızı takıp, istediğiniz yerde cihazınızdan müzik dinleyebiliyorsunuz.

İşletim sistemi iOS olan cihazların tabi ki kendi özel müzik uygulaması mevcut. Hatta bu uygulamaların kullanımının kolay olduğunu, birçok formatı da desteklediğini biliyoruz. Ancak kimi zaman mevcut müzik uygulaması yetmeyebiliyor. İşte bu durumlarda AppStore’daki müzik uygulamaları devreye giriyor. Sizlere birkaç iOS müzik çalar uygulamasını bu yazımızda tanıtmak istedik. Bakalım listede neler var?

  • Groove

[market link=”https://itunes.apple.com/ca/app/groove-smart-music-player/id445533979?mt=8″ icon=”iOS”]

Groove, sizin ruh hâlinizi analiz ederek akıllı tercihler sunabilen bir müzik oynatıcısı. Profilinizden kendi listenizi de ayarlayıp kolayca şarkılara erişebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama kilit ekranından kontrol edilebiliyor. Sanatçının biyografisi ve albüm resimleri de otomatik olarak indiriliyor. Uygulamanın ücretsiz olduğunu da belirtelim.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 1 Groove

 

  • Musio

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/musio-free/id727420083?mt=8″ icon=”iOS”]

Musio arayüzü sade, kullanımı basit bir müzik uygulaması. Çalma listeleri oluşturabileceğiniz programda kuyruğa şarkı ekleyip çıkarmak basit, şarkı değiştirmek de oldukça kolay. Ücretsiz olarak indirilebilse de, 0,99 dolara ücretli versiyonu da var.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 2 Musio

  • TapTunes

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/taptunes/id320145698?mt=8″ icon=”iOS”]

iOS’un orijinal uygulamasına harika bir alternatif, TapTunes uygulaması ile gelmiş. Cihazınızdaki albümler tablo şeklinde listelenirken, şimdi yürütülüyor kısmında albümün yüksek çözünürlüklü bir resmi yer alıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 3 TapTunes

  • in:play

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/in-play-music-player/id564522300?mt=8″ icon=”iOS”]

Yıllardır alışık olduğunuz tabuları yıkan bu uygulamayla tanışmalısınız. Şimdi yürütülüyor ekranında ses seviyesi, ilerletme çubuğu ve çalan parçanın albüm kapağı yer alıyor. Üst kısımdan sekme indirilerek ise şarkı adı, sanatçı ve albüm ismi yer alıyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 4 in-play

  • Listen

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/listen-gesture-music-player/id768223310?mt=8″ icon=”iOS”]

Tamamiyle hareket odaklı bir uygulamayla karşınızdayız. Şarkı dinlediğiniz sırada ileri ya da geri sarabilme, liste görünümüne geçme, paylaşma ya da albüm kapağını sürükleyerek parçayı beğenme gibi özellikleri mevcut olan uygulama zarif ve kullanımı da kolay. Ayrıca ücretsiz olarak indirilebiliyor.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 5 Listen

  • Denon Audio

[market link=”https://itunes.apple.com/en/app/denon-audio/id520604518?mt=8″ icon=”iOS”]

Denon Audio isimli uygulamanın listemizde yer alma sebebi; güçlü bir ekolayzır ile geliyor olması. Ayrıca diğer benzersiz özelliği de kuşkusuz radyo çalma özelliği. “Tuneln” ile çevrimiçi radyolara erişebiliyorsunuz. Ve evet, tanıttığımız bu son uygulama da ücretsiz.

iOS İçin En İyi Müzik Oynatıcılar - 6 Denon Audio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git