iOS için SwiftKey Uygulaması Güncellendi

iOS-İçin-SwiftKey-Uygulaması-Güncellendi.jpeg

Üçüncü parti klavye uygulamalarından olan SwiftKey, iOS için bir güncelleme yayınladı. SwiftKey uygulaması ile Q klavyeler için en sık kullanılabilecek kelimeleri öneriyor ve hatırlatıyor. Uygulama ile birlikte yazdığınız mesajlara gülücükler ekleyebiliyorsunuz. Aslında gelen güncelleme de, bu gülücükleri içeriyor. SwiftKey’e tam 800 yeni gülücük eklendi.

SwiftKey’i kurup etkinleştirdikten sonra, bu gülücükleri kullanmak için yapmanız gereken tek şey, klavyede görünen gülücük sembolüne tıklamak olacak. Üstelik son kullandıklarınız da kayıt edilip, hızlı kullanmanıza olanak sağlıyor.

SwiftKey Konu İçi

Güncelleme ile birlikte, iPad kullanıcıları için hızlı geçiş etkinleştirilebiliyor. SwiftKey ile birlikte iPad ekranına tek tek dokunmak yerine, parmağınızı kaydırarak hızlı şekilde yazabilirsiniz. Tabi bu kaydırarak yazma özelliğinde de, Q klavye için otomatik düzeltme özelliği kullanılabiliyor. Uygulamayı kullanırken her dokunuş için ses çıkarmasını da aktifleştirebiliyorsunuz.

Gelen güncellemeden sonra SwiftKey; Bulgarca, Hırvatça, Yunanca, Hindistan İngilizcesi, İzlanda dili, Endonezya dili, Litvanya dili, Rusça, Sırpça, Slovakça ve Türkçe’yi de içinde bulunduran 11 dili destekliyor. AppStore kullanarak SwiftKey’i ücretsiz edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git