iOS İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
281 İÇERİK

Dün akşam yapılan etkinlikte tanıtılan iPhone 11 modelleri, büyük ilgi gördü. Yeni iPhone’ların dışında bir de Apple Watch Series 5 ile iPad’in..

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 11 serisinin ardından iOS 13 güncellemesini kullanıcılara sunacak olan Apple, bu süreç içinde şimdilik iOS..

Çok yakında tanıtımı gerçekleşecek olan yeni iPhone’lar ile beraber iOS 13 güncellemesi de yayınlanmış olacak. Şuanda test aşamasında olan iOS 1..

İlk olarak geçen yıl yayınlanan iOS 12 işletim sisteminin büyük güncellemeleri yayınlanmaya devam ediyor. Mayıs ayında yayınlanan iOS 12.3 güncelle..

Beta 5 güncellemesinden yaklaşık iki hafta sonra yayınlanan iOS 12.3, yeni TV uygulaması gibi dikkat çeken yenilikleri beraberinde getirmişti. Bu güncel..

WWDC 2019 etkinliğinde duyurusu yapılan iOS 13 güncellemesi, tanıtımının hemen ardından geliştiriciler için yayınlanmıştı. 3 hafta gibi bir süred..

Geçtiğimiz günlerde WWDC 2019 etkinliğinde duyurulan iOS 13 hakkında yeni bilgiler geliyor. iOS 13 ile bazı iPhone modellerinde aynı anda hem arka hem ö..

Apple WWDC 2019

Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinliği bu yıl da 3-6 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Yeniliklerine her yıl bir yenisini kadan ..

iPhone kullananların yol arkadaşı iTunes için yolun sonu görünüyor. Apple’ın en önemli servislerinden birisi olan iTunes’in kaldırılacağ..