iOS İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
275 İÇERİK

Geçtiğimiz günlerde WWDC 2019 etkinliğinde duyurulan iOS 13 hakkında yeni bilgiler geliyor. iOS 13 ile bazı iPhone modellerinde aynı anda hem arka hem ö..

Apple WWDC 2019

Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinliği bu yıl da 3-6 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Yeniliklerine her yıl bir yenisini kadan ..

iPhone kullananların yol arkadaşı iTunes için yolun sonu görünüyor. Apple’ın en önemli servislerinden birisi olan iTunes’in kaldırılacağ..

Bir süre önce Apple’ın yaptığı bir açıklama gündemi oldukça meşgul etti. Eski iPhone modellerinin bilinçli olarak yavaşlatıldığını itiraf ed..

Apple’ın son büyük güncellemesi olan iOS 11’in Beta sürümleri belli aralıklarla yayınlanıyor. Genellikle performans düzeltmeleri gibi özellikler ..

Instagram’ın Stories özelliğini kullanıma sunmasıyla oldukça geri planda kalan Snapchat, yayınlayacağı yeni özelliği sayesinde kaybettiği popüler..

Popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, kullanırken dikkat etmemiz gereken bir uygulama haline geliyor. Kişilerin cep numaralarıyla birlikte eşzama..

Son dönemde özellikle Instagram’da yer alan dikey videolar, YouTube’da paylaşıldığında kullanıcılar için izlerken sorun yaratıyor. Bu tarz platfo..

Yaklaşık bir aydır birçok güncellemesini arka arkaya yayınlayan Apple, iOS 11.2.5 Beta 2 güncellemesini de geliştiriciler için yayınladı. Peş peşe ..