iOS İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
284 İÇERİK

iOS 13 güncellemesiyle birlikte bazı yenilikler ortaya çıkarken Apple, yeni bir güncelleme daha kullanıma sundu. iOS 13 sürümün yayınlanmasının üst..

Geçtiğimiz hafta yayınlanan iOS 13 güncellemesinin ardından iOS 13.1’in de 24 Eylül’de kullanıma sunulacağı duyurulmuştu. Bir gün bile gecikmeden..

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS 13 güncellemesinin ardından iOS 13.1 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Çok geçmeden iOS 1..

Dün akşam yapılan etkinlikte tanıtılan iPhone 11 modelleri, büyük ilgi gördü. Yeni iPhone’ların dışında bir de Apple Watch Series 5 ile iPad’in..

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 11 serisinin ardından iOS 13 güncellemesini kullanıcılara sunacak olan Apple, bu süreç içinde şimdilik iOS..

Çok yakında tanıtımı gerçekleşecek olan yeni iPhone’lar ile beraber iOS 13 güncellemesi de yayınlanmış olacak. Şuanda test aşamasında olan iOS 1..

İlk olarak geçen yıl yayınlanan iOS 12 işletim sisteminin büyük güncellemeleri yayınlanmaya devam ediyor. Mayıs ayında yayınlanan iOS 12.3 güncelle..

Beta 5 güncellemesinden yaklaşık iki hafta sonra yayınlanan iOS 12.3, yeni TV uygulaması gibi dikkat çeken yenilikleri beraberinde getirmişti. Bu güncel..

WWDC 2019 etkinliğinde duyurusu yapılan iOS 13 güncellemesi, tanıtımının hemen ardından geliştiriciler için yayınlanmıştı. 3 hafta gibi bir süred..