iOS Uygulamaları İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
191 İÇERİK

Instagram’ın Stories özelliğini kullanıma sunmasıyla oldukça geri planda kalan Snapchat, yayınlayacağı yeni özelliği sayesinde kaybettiği popüler..

Popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, kullanırken dikkat etmemiz gereken bir uygulama haline geliyor. Kişilerin cep numaralarıyla birlikte eşzama..

Son dönemde özellikle Instagram’da yer alan dikey videolar, YouTube’da paylaşıldığında kullanıcılar için izlerken sorun yaratıyor. Bu tarz platfo..

Sosyal medya ağları arasında önemli bir yeri bulunan Instagram, yeni bir özelliğini daha kullanıcılarına sunarak gelişmeye devam ediyor. Uygulamaya ge..

Dünyanın en popüler video oynatıcılarından olan VLC Player, geçtiğimiz hafta Android için önemli bir güncelleme almıştı. Beklentiler gerçekleşti..

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulama olarak öne çıkan Instagram, yeni güncellemesiyle birlikte Hikayeler bölümünü daha da g..

Mesajlaşma uygulamaları arasında zirveyi kimseye kaptırmayan WhatsApp, her geçen gün kendisini yenileyerek popülerliğini artırıyor. Gün içerisinde ..

Mesajlaşma uygulamaları arasında popülerliğiyle ön plana çıkan WhatsApp, iOS kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu yeni güncellem..

Bir süre önce çok yakında yayınlanacağı haberinin duyurusu yapılan yeni sesli mesaj gönderme özelliği sonunda yayınlandı. En sık kullanılan mesaj..