iOS Oyunları İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
50 İÇERİK

Bir dönemim en popüler oyunlarından biri olan Pokemon Go için yeni bir güncelleme yayınlandı. Eskisi kadar popüler olmayan oyun, yayınladığı güncel..

Son dönemin bağımlılık yaratan oyunu Pokemon GO, iOS ile Android için yayınlaşmışken hala bu oyunun nasıl oynandığından haberiniz yoksa detaylar y..

Bilgisayar ortamında üretilen ve yıllarca arkadaşlarımız ile eğlenerek oynadığımız Worms oyununun en son versiyonu Worms 4, Google Play Store’da ye..

Akıllı telefonlarınız da oyun oynamayı seviyorsanız ve bulmaca tarzında oyun seviyorsanız tanıtacağımız oyun tam size göre.  Recontact İstanbul ..

Mobil platforma yaptıkları oyunları ile büyük bir başarı sağlayan Gameloft firması, oyun stüdyolarını kapatma kararı aldılar. Asphalt, Modern Comb..

Nintendo konsolunda sevilen oyun Pokemen Shuffle, çok yakında iOS ve Android kullanıcıların indirilmesine sunulacak. Nintendo daha geniş alanlara yönelme..

Bir süredir herkesin akıllı telefonlarında oynadığı bir oyun bulunuyor. Siz oynamadıysanız bile adını mutlaka duymuşsunuzdur. AA oyunu, herkesi çı..

World of Tanks, geçtiğimiz yıllarda çıkan ve bilgisayar ortamını kasıp kavuran oyunlardan biri. Çok oyunculu oynanabilen oyunun, Twitch üzerinden binl..

Emoji ile ilgili birçok uygulama ortaya çıkmışken (klavye, mesajlaşma uygulamaları vs.) bunların arasına şimdi de bir oyun eklendi. İsmi Emoji Stars..