iOS’ta LoL Zevki: Demonrock: War of Ages

Teknoloji ve bilgisayar dünyasının en çok oynanan oyunlarından birisi şüphe yok ki League of Legends‘dir. Bugün tanıtacağımız oyun ise LOL’un iOS versiyonu. Demonrock: War of Ages isimli bu oyun LOL kadar gelişmiş özellikler sunmasa da sadeliği ile önplana çıkıyor.

Gelelim Demonrock: War of Ages oyununun incelemesine;

Oyun açılırken bize iki ırk sunuluyor. Bu iki ırktan biri Barbarian(Savaşçı), diğeri ise Ranger(Okçu) ırkı.
ırk
Uzak dövüş için okçu yakın dövüş için savaşçı ırkı keyfinize göre seçtikten sonra oyunumuz başlıyor.  Tamamen LoL mantığı ile sunulan oyunda yanınıza ilk başta alabileceğiniz asker çeşitleri bulunuyor. O askerleri bölüm geçtikçe daha da güçlendirebilir ya da yanınıza alabileceğiniz  4 farklı asker çeşidini siz seçebilirsiniz. Tabi o seçenekler bölümleri geçtikçe ve kahramanları kurtardıkça açılıyor.

İlk turumuzu oynadık, canavarlarımızı kestik, kazandığımız altın-taş-kristali hemen oyunumuzun Hero bölümüne giderek kullanıyoruz. Burada geliştirebileceğiniz şeyler kahramanımızın zırhı, silahı, kaskı vb. şeyler…
hero
Oyunun içinde bazı turların finalinde ana kaya yerine kahraman kurtarıyoruz. O kurtardığımız kahramanları da bizim yanımızda bir sonraki turda asker diye kullanabiliyoruz.
O kahramanlar yine ilk başta seçtiğimiz iki seçenek gibi uzak dövüş ve yakın dövüş olarak bizlere sunuluyor. Ekibinizi ister yakın dövüşçü, ister uzak dövüşçü isterseniz de karma olarak kurabilirsiniz. Tavsiyemiz karma bir ordu kurmanızdır.
barracks
Demonrock: War of Ages oynarken her tur atladığımızda kahramanımız güçlendiği gibi oyun içinde kullandığı skiller(yetenekler) de güçleniyor. Her kahramanın kullanabildiği 4 yetenek var. Bunların biri ekibinizi güçlü kılmak için, diğeri kendinizi daha güçlü yapmak için. Diğer ikisi ise oyunda kullandığımız özel yetenekler.

Oyun içi ss :

oyun

Demonrock: War of Ages oyununu App Store üzerinden 1.29 Dolara satın alabilirsiniz. 190 MB boyutundaki bu oyunun gerçekten ücretini hak ettiğini düşünüyor, sizin de oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git