iPhone 11 Geliyor!

iphone-11.jpg

Şuan için adı pek duyulmasa da iPhone XS modellerinden sonra iPhone XI denilen iPhone 11, yakın zamanda Apple serisinin içerisine dahil oluyor. Bu yeni model, Night Sight özelliğiyle öne çıkmaya hazırlanıyor.

Şimdilik netleşmiş bir şey olmasa da Eylül’de tanıtılması beklenen iPhone modellerinde Night Sight olarak bilinen özelliği dikkat çekecek. Bu özellik aslında yeni bir özellik değil. Daha önce Google Pixel cihazlarında yer alan Night Sight özelliği ile karanlık çıkan fotoğraflar düzenleniyor, böylece daha kaliteli fotoğraflar oluşturuluyordu. Yeni iPhone serisinde kullanılacak olan bu özellik sayesinde gece çekimlerinde bile oldukça başarılı fotoğraflar elde edebileceksiniz.

Yeni çıkacak olan iPhone modellerinde kamera özelliklerine odaklanılacağı düşünülüyor. Örneğin gece modunun otomatik açılacağı söyleniyor. Işığın az olduğu anlarda iPhone bu modu devreye sokarak bu sayede kullanıcılar bu özelliği kendileri açmak zorunda kalmayacaklar. Peki, Night Sight özelliği şuan ki iPhone’larda da kullanılabilecek mi? Bunun cevabını şimdilik öğrenmek zor. Ama böyle bir özelliğin mevcut iPhone’lara gelmesi oldukça mümkün gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

scroll to top