iPhone 4S’e iOS 8 Güncellemesi Yapılmalı Mı?

iOS 8 güncellemesi ile en çok merak edilen olaylardan biri de iPhone 4S’in bu güncellemeyi kaldırıp kaldırmayacağı idi. Genellikle eski modellere ben kendim güncelleme yapmayın diyorum. Fakat Apple tarafından bizlere şöyle bir şey söylendin bu güncelleme iOS 7 kadar ağır olmayacak güncelleme gelen telefonları rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Fakat güncellenmiş bir iPhone 4S’in uygulama açma sürelerine baktığımız da bu olayın tersini görüyoruz.

image76-950x321

Mobilamca olarak bizim tavsiyemiz bundan bir kaç hafta sonra olacak olan iOS 8.1 güncellemesi ile birlikte iPhone 4S’inizi güncellemeniz gerektiğidir. Şimdilik telefondan içinde bulunduğundan daha fazla işlemci yükü istiyor gibi duruyor.

Kurulum yapanlardan gelen bazı yorumlar ise şöyle;

 • kurulum şimdi bitti. çok pişman oldum aşırı takılma yapmaya başladı.extra bi özellik göremedim.ekran kartı yüklenmemiş pc gibi oldu (DH – Stranqer)
 • İos 7 ile 8 arasında dağlar kadar fark yok bende daha hızlı çalıştı diyebilirim bence kur. (DH – Mert38Osman)
 • İtunes ile güncelleştirmenizi ben şahsım olarak yapmayın diyorum çünkü itunes olarak yapılan güncellemeler pek verimli olmuyor sağlıklı değil diğer yolu denemenizi tavsiye ederim.

  Birde bazı arkadaşlarımız yazmışlar donma kasma vs gibi sorunlarla karşılaşıyoruz diye böyle bir şey daha yok şahsım adıma daha yaşamadım ilk açılğıdında telefon kasma ları farkettım o yüzden telefonunuzu yeniden başalatıp bekleyin bu bir yazılım bi entegre olsun telefona 10 dk içinde kasmlar donmalar olmayacaktır. (DH – Tolgahan)

 

Görüntülemeler
126
Konu Kategorileri:
iOS

Tüm Yorumlar

     Bir cevap yazın

     E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.