iPhone 5C ve 5S Tanıtımı Bugün Yapılıyor!

Günlerdir beklenen Apple lansmanı bugün yapılıyor. Teknoloji denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Apple, California/Cupertino‘daki merkezinde yeni ürünlerini tanıtacak.

Özellikleri ve tipi sır gibi saklanan iPhone 5C ve 5S‘in geçtiğimiz günlerde çeşitlili sızıntılara maruz kalarak bazı özelliklerinin öğrenildiği iddia edilmişti. Biz de buradaki yazımızda bu sızıntılardan bahsetmiştik.

Bugün ise Türkiye saati ile 22.00’da Apple yapacağı lansmanda hem yeni iOS’u hem de yeni Apple ürünlerini tanıtabilir. Bu ürünlerden en çok beklenen ürünler iPhone 5’in daha gelişmişi olan iPhone 5S ve ucuz iPhone sıfatıyla sunulacak olan 5C modeli.

Bu ürünlerin yanında Apple’ın sunumda iOS 7 Final sürümünü de tanıtacağı beklenmekte. Yeni ürünlere ek olarak Apple’ın Mac Pro, iMac, Apple TV gibi özellikleri de tanıtması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Sinan

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir